Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
zamknij
  • Tylko online

Kalibracja Alkomatu AL7000lite - Świadectwo Kalibracji

75,00 zł
Brutto
Ilość
W magazynie

 

Security policy (edit with Customer reassurance module)

 

Delivery policy (edit with Customer reassurance module)

 

Return policy (edit with Customer reassurance module)

 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Jak skalibrować alkomat wysyłkowo w laboratorium alkotester?

Tylko kilka kroków dzieli Cię od skalibrowania alkomatu w Laboratorium Alkotester!

Krok 1

Usługę kalibracji alkomatu zamówić możesz przez formularz internetowy https://serwis.alkotester.pl lub klikając w "zamów usługę"

Krok 2

Wybierz w formularzu swój model alkomatu - pokazana zostanie cena jego kalibrowania. Jest ona zależna od modelu alkomatu. Wypełnij pozostałe wymagane dane.Krok 3
Po wypełnieniu formularza masz 3 opcje dostarczenia do nas swojego alkomatu do kalibracji:

- wysłanie alkomatu do nas na nasz koszt - na przesyłkę z alkomatem naklejasz gotową, wygenerowaną przez nas gotową etykietę adresową z Twoimi danymi i nadasz ją do nas na poczcie jako list polecony


lub

- wysłanie alkomatu z najbliższego paczkomatu na nasz koszt - pobierasz krótki kod i z wybranego przez siebie paczkomatu InPostu wysyłasz do nas

lub - wysłanie alkomatu do nas na swój koszt - samemu adresujesz przesyłkę i wysyłasz ją do nas pocztą lub kurieremKrok 4

Zaraz po otrzymaniu od Ciebie przesyłki z alkomatem poinformujemy Cię o tym SMS-em na podany przez Ciebie w formularzu numer telefonu.


Krok 5Po udanej kalibracji alkomatu na podany przez Ciebie w formularzu adres e-mail otrzymasz link do płatności online. Jeśli wybrałeś przelew - wykonaj go ze swojego banku.

Krok 6
Po odnotowaniu płatności od Ciebie odsyłamy skalibrowany alkomat do Ciebie wraz z raportem kalibracji w ciągu 7-14 dni roboczych.Krok 7W przypadku gdyby okazało się, że kalibracja nie jest możliwa lub alkomat wymaga naprawy nasz serwisant skontaktuje się telefonicznie z Tobą. Ty zadecydujesz co dalej (naprawa w uzgodnionej cenie, odesłanie bez naprawy lub utylizacja).


Czym jest kalibracja ?

Kalibracja jest zaawansowaną konfiguracją oprogramowania alkomatu w celu zapewnienia maksymalnie dokładnych pomiarów stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu. W trakcie kalibracji następuje precyzyjna kontrola i wyregulowanie najistotniejszych podzespołów w tym rozstrojonego przez nieprawidłowe lub zbyt długie użytkowanie sensora. Kalibracja jest na tyle skomplikowanym procesem, że nie można jej przeprowadzić samodzielnie w warunkach domowych – bez zaawansowanego sprzętu, z którego korzystają nasi specjaliści.
Opinie

Zaloguj się najpierw.

Zaloguj się