Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
zamknij

Aresztowany za jazdę konną pod wpływem!

Mieszkaniec Kolorado jechał na wesele do rodziny w Utah. Niestety podczas przejeżdżania przez miejscowość Boulder w Kolorado został aresztowany za jazdę konno po pijaku.

Mieszkaniec Kolorado jechał na wesele do rodziny w Utah. Niestety podczas przejeżdżania przez miejscowość Boulder w Kolorado został aresztowany za jazdę konno po pijaku. Świadkowie zeznali, że widzieli jak mężczyzna uderzył konia. Kiedy policjanci przyjechali sprawdzić doniesienie, zastali oskarżonego osuniętego na plecy konia. Podczas interwencji pechowy jeździec musiał zejść z konia i poddać się badaniu alkomatem. Niestety wynik testu nie był dla niego zbyt pomyślny – mężczyzna był całkiem pijany.

Co ciekawe, na grzbiecie objuczonego konia policjanci znaleźli nie tylko worki z butelkami po alkoholu, ale też… mopsa. Piesek spokojnie podróżował sobie w plecaku!

Ostatecznie, mężczyzna został aresztowany, ale mimo to udało mu się dotrzeć na wesele wraz z psem i koniem.

niedziela poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

Zaloguj się najpierw.

Zaloguj się