Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
zamknij

Alkotester.pl to nie tylko alkomaty dla bezpieczeństwa kierowców

Wychodząc z założenia, że bezpieczeństwo jest najważniejsze stale rozszerzamy ofertę naszego sklepu internetowego Alkotester.pl Dlatego w ofercie mamy, obok alkomatów, także inne akcesoria samochodowe podnoszące bezpieczeństwo. Są to czujniki cofania, rejestratory jazdy, żarówki LED i mierniki lakieru. Nasze zestawy czujników cofania do auta nie tylko ułatwiają manewrowanie pojazdem podczas cofania i parkowania. Zwiększają także poziom bezp

Wychodząc z założenia, że bezpieczeństwo jest najważniejsze stale rozszerzamy ofertę naszego sklepu internetowego Alkotester.pl

Dlatego w ofercie mamy, obok alkomatów, także inne akcesoria samochodowe podnoszące bezpieczeństwo. Są to czujniki cofania, rejestratory jazdy, żarówki LED i mierniki lakieru.

Nasze zestawy czujników cofania do auta nie tylko ułatwiają manewrowanie pojazdem podczas cofania i parkowania. Zwiększają także poziom bezpieczeństwa innych w czasie tych manewrów - wykrywają ludzi (dzieci!) czy nawet niewielkie zwierzęta.

Zestawy samochodowych żarówek LED to lepszy zamiennik tradycyjnych żarówek halogenowych. Emitują znacznie mocniejszy strumień światła. W dodatku nie męczą oczu. Przekłada się to na komfort jazdy i bezpieczeństwo na drodze.

Elektroniczny miernik lakieru pozwoli zaś ustalić jego grubość na pojeździe, co jest ważne podczas zakupu auta. Badając karoserię samochodu będziesz wiedział, czy auto jest bezwypadkowe. Tam gdzie liczy się życie i zdrowie nie ma miejsca na kompromisy. Z nami Ty i inni będą bezpieczniejsi.

niedziela poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

Zaloguj się najpierw.

Zaloguj się

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast Lub Zresetuj hasło