Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
zamknij

Alkomaty Stacjonarne

Czym są alkomaty stacjonarne?

W odróżnieniu od pozostałych rodzajów ten jest szczególnie wyjątkowy. Alkomaty stacjonarne wyróżniają się przede wszystkim swoim przeznaczeniem i specjalnie dostosowaną do tego konstrukcją. Ich celem jest badanie dużej ilości osób w miejscach publicznych, bez osoby trzeciej wykonującej pomiar. Są coraz częściej stosowane przez służby mundurowe i przedsiębiorców prywatnych, którzy sami mogą zająć się swoimi obowiązkami, podczas gdy pożądane osoby przebadają się same.
...

Konstrukcja alkomatów stacjonarnych

Alkomaty stacjonarne oprócz przystosowania do montażu stacjonarnego, wyposażone są w różne przydatne dodatki. Można do nich zaliczyć wszelakie funkcje komercyjne, mogące generować zyski dla przedsiębiorcy takie jak: Ekran LED - z możliwością wyświetlania reklam oraz miejsce na do wrzucania monet. Urządzenia w naszej są wysoce różnorodne — dla tego można bez problemu znaleźć model z funkcjonalnością spełniającą potrzeby.W przypadku samego pomiaru zdecydowana większość wyposażona jest w wysokiej jakości czujniki elektrochemiczne, będące zwieńczeniem technologii mierników trzeźwości. Oprócz tego nasze alkomaty stacjonarne posiadają wysoce wyspecjalizowaną technologię do badania dużej ilości osób. Jeśli martwisz się trzeźwością innych osób, a sam jesteś zajęty — kupno takiego urządzenia jest strzałem w dziesiątkę.

Gdzie można je spotkać?

Jak można się łatwo domyślić alkomaty stacjonarne, najczęściej można spotkać we wszelkiej maści lokalach, pubach, restauracjach i dyskotekach — choć zakres ich występowania, dynamicznie się rozszerza na inne obszary.Szczególną popularnością cieszą się dostępne w naszej ofercie stacjonarne urządzenia pomiarowe marki PROMILER. Ich jakość i precyzja pomiaru oparta na badaniach laboratoryjnych, ceniona jest w całej Polsce. Alkomaty z pod tego szyldu mimo profesjonalnego zacięcia, są wysoce łatwe w obsłudze i dostosowane do użytku przez osobę nie mającą wcześniej kontaktu z tego typu urządzeniem.

Istnieje _ produktów

Pokazuje% z% -% do% z% ogółem% przedmiotów

Aktywne filtry

Zaloguj się najpierw.

Zaloguj się