Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
zamknij

Alkomaty Przesiewowe

Czym są alkomaty przesiewowe

W dużym skrócie alkomaty przesiewowe, to urządzenia pomiarowe służące do badania zawartości alkoholu w organizmach u wielu ludzi, często w krótkich odstępach czasowych w prosty i intuicyjny sposób. Niektóre z nich muszą wyróżniać, się również dużą precyzją pomiaru – tak, aby mogły być stosowane również w rozprawach sądowych.Mierniki do badania przesiewowego, można podzielić na te ustnikowe i bez ustnikowe. Każdy taki alkomat, jest skonstruowany tak, aby takie badanie było wysoce higieniczne dla użytkownika. Jednak, że alkomaty przesiewowe bezustnikowe, ze względu na swoją konstrukcje są uważane za te najbezpieczniejsze – dla jeszcze dodatkowej ochrony można dokupić do nich filtr antybakteryjny.
...

Gdzie stosować alkomaty do badania przesiewowego?

Urządzenia te stosuję się na wielu płaszczyznach, a pole ich występowania stale się poszerza. Nasze alkomaty przesiewowe stosowane są najczęściej przez służby mundurowe, takie jak Policja. Jak również przez firmy transportowe oraz różnych przedsiębiorców chcących przebadać swoich pracowników.


Alkomaty przesiewowe w naszej ofercie

Posiadamy szeroki wachlarz, różnych alkomatów przesiewowych od renomowanych marek takich jak AlcoForce, PROMILER oraz DRAGER.W odpowiedzi na różne potrzeby konsumentów, wiele z nich skonstruowanych jest specjalnie pod konkretne zadania, dla tego każdy znajdzie coś dla siebie.


Dlaczego warto kupić?

Nasz sklep jest jednym z pierwszych, działających na polskim rynku. Posiadamy duże doświadczenie, które pozwala nam świadczyć szereg usług dodatkowych.W cenę zakupu alkomatu do badania przesiewowego, w określonym czasie oferujemy darmowe usługi kalibracyjne i serwisowe.

Istnieje _ produktów

Pokazuje% z% -% do% z% ogółem% przedmiotów

Aktywne filtry

Zaloguj się najpierw.

Zaloguj się