Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
zamknij

Alkomaty Profesjonalne

Alkomaty profesjonalne

W naszej ofercie znajdziesz różnorodne alkomaty profesjonalne, których wykonanie jest uznawane za najdoskonalsze. Jakość wykonania i dbałość o szczegóły podzespołów jest zdecydowanie wyższa niż w przypadku innych mierników trzeźwości. Niektóre z nich ze względu na swoją precyzję, są również często traktowane jako urządzenia dowodowe. Jeżeli szukasz produktu, którego nie powstydziła by się Policja, śmiało wybierz jeden z nich.
...


Eksperckie marki

Śledząc asortyment w tej kategorii, znajdziesz urządzenia marek, które zajmują się produkcją i wyposażeniem służb mundurowych. Sam ten stan rzeczy pozwala sklasyfikować je jako profesjonalne alkomaty. Wśród "brandów" znajdujących się w ofercie znajdziesz takie perełki jak PROMILER, AlcoFroce oraz DRAGER.Badania i stałe doskonalenie jakości w branży alkomatów, pozwoliły im osiągnąć perfekcję w kwestii mierzenia stężenia alkoholu. Lata naszych doświadczeń i konsumentów, pomogły wyłonić nam właśnie je jako potentatów w kwestii profesjonalizmu i najlepszej wykonywalności określonych zadań.

Jaka jest cena profesjonalnego alkomatu

Ze względu na to, że alkomaty profesjonalne to urządzenia z wysokiej półki — cena oscyluje od 800zł - 30000 zł. Naszym priorytetem jest, aby urządzenia stosowane przez ekspertów, mogły trafić również do rąk prywatnego użytkownika. Ceny naszych alkomatów profesjonalnych to wynik naszych wieloletnich starań, by mierniki te były najprzystępniejsze cenowo. Jeżeli masz problem z doborem konkretnego urządzenia, skontaktuj się z nami, nasz zespół wyjaśni ci, który alkomat osobisty jest idealny dla ciebie, tak abyś nie przepłacił i był w pełni zadowolony z zakupu.

Istnieje _ produktów

Pokazuje% z% -% do% z% ogółem% przedmiotów

Aktywne filtry

Zaloguj się najpierw.

Zaloguj się