Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
zamknij

Alkomaty Osobiste

Szeroki wachlarz alkomatów osobistych

Czym są alkomaty osobiste? To mierniki alkoholu, skonstruowane specjalnie dla użytkownika cywilnego. Są to specjalistyczne, drogie sprzęty, na które nie mógłby sobie pozwolić szary obywatel — te czasy się zmieniły! W odpowiedzi na potrzebę specjaliści opracowali alkomaty osobiste, czyli takie, których cena jest odpowiednio niska, a jakość pomiaru wysoka. Obecnie każdy może zbadać się własnym alkomatem, nie tylko pod nadzorem służb mundurowych, ale i samemu, we własnym domu lub firmie!
...


Oferta sklepu specjalistycznego — alkotester.pl

W naszej ofercie można znaleźć wiele alkomatów osobistych, różnorodnych profesjonalnych marek takich jak:
 • PROMILER
 • PRO X
 • AlcoForce
 • GTX
  • Są to wysoko specjalistyczne marki, o wieloletnim doświadczeniu w konstrukcji urządzeń do badania stężenia alkoholu we krwi. Nie jednokrotnie z ich usług, korzystają służby mundurowe w Polsce i za granicą.Pod względem cenowym i jakościowym, każdy znajdzie coś dla siebie. Począwszy od bardziej wymagającego użytkownika, a skończywszy na tym oszczędniejszym.

   Jakie są ich rodzaje?

   Alkomaty osobiste, tak samo jak inne tego typu urządzenia pomiarowe. Można podzielić według sensora, czyli części zajmującej się badaniem próbki wydychanego powietrza. Podział ten to:-Alkomaty elektrochemiczne — nowszej generacji, dla bardziej wymagającego użytkownika osobistego — w cenie dostosowanej do standardów obywatelskich.-Alkomaty półprzewodnikowe — urządzenia pomiarowe starszej generacji o zadowalającej jakości pomiarowej, dla klientów bardziej oszczędnych.

   Po co mi alkomat osobisty?

   Jeżeli zastanawiasz się, czy możesz jechać w podróż, a komisariat jest zbyt daleko, alkomat osobisty jest najlepszym rozwiązaniem!Nie oceniona oszczędność czasu i wysoka mobilność badania jest bezcenna. Jest to również idealne narzędzie dla osób, walczących o trzeźwość jak i pracodawców posiadających problem z pracownikami pod wpływem. Jest to bezcenne narzędzie, które starczy na wiele lata użytkowania i dbania o dobre imię odpowiedzialnego i trzeźwego obywatela. Nie ma co czekać, sprawdź nasze alkomaty osobiste i przekonaj się sam, jak duży jest to komfort!

Istnieje _ produktów

Pokazuje% z% -% do% z% ogółem% przedmiotów

Aktywne filtry

5LAT gwarancji

Zaloguj się najpierw.

Zaloguj się